Herenwedstrijd

01 – Jermo Agema (JULIANADORP)
02 – Taeke Oppewal (HEERENVEEN)
03 – Arjen Bos (BOLSWARD)
04 – Michel Bodegraven (ELIM)
05 – Hans Kopmels (WOLVEGA)
06 – Melvin Bos (SINT PANCRAS)
07 – Edwin Sierkstra (HOOGKARSPEL)
08 – Jeroen Duyn (HOOGWOUD)
09 – Henk Weerman (WOLVEGA)
10 – Henk Weerman (WOLVEGA)
11 – Henk de Jong (MIJDRECHT)
12 – Jeroen Lute (ZUID-SCHARWOUDE)
13 – Douwe Daatselaar (AMSTERDAM)
14 – Bas van der Kamp (VLISSINGEN)
15 – Bauke Hylkema
16 – Marvin Bruul (DEN HELDER)
17 – Willem van der Vlugt (MEDEMBLIK)
18 – Maarten Schavemaker (NIEUW VENNEP)
19 – Raymond Bakker (JULIANADORP)
20 – Eit Visser (DE WILP GN)
21 – Geeralt van den Ham (AMSTERDAM)
22 – Ton Slippens (SCHAGEN)
23 – Edward Kardinaal (OUDKARSPEL)
24 – Jeen de Jong (BRITSUM)

De volgende deelnemers zijn niet over de finish gekomen. Zij moesten voortijdig de strijd staken, hetzij door materiaalpech, hetzij doordat zij door de jury uit koers zijn gehaald vanwege een te grote opgelopen achterstand:

DNF – Sonny Agema (JULIANADORP)
DNF – Ge Bakkum (DEN HELDER)
DNF – Erwin Beckers (DEN HELDER)
DNF – Gert Jan Bleeker
DNF – Albert Bouwstra (REDUZUM)
DNF – Bauke Bouwstra (WORKUM)
DNF – Collin Bruul (HIPPOLYTUSHOEF)
DNF – Mickel van der Burg (DEN HELDER)
DNF – Joey Burger (DEN HELDER)
DNF – Barry Dam
DNF – Sil Faber (URETERP)
DNF – Jermo le Fevre (PURMEREND)
DNF – Henk Foekema
DNF – Klaas Friskus
DNF – Bram Groen (OUDKARSPEL)
DNF – Dave Groot (‘T ZAND)
DNF – Martien Hink (OUDKARSPEL)
DNF – Erik Hooyman (ENKHUIZEN)
DNF – Jesse Hoven (OOSTEREND)
DNF – Maurice IJlstra (HIPPOLYTUSHOEF)
DNF – Bastian de Jong (HOORN)
DNF – Bart Klaver
DNF – Dennie van der Kooi (FRANEKER)
DNF – Hessel Leijenaar (JULIANADORP)
DNF – Volkert Meinsma (OUDKARSPEL)
DNF – Roel Munster (HEERHUGOWAARD)
DNF – Robin Nieuwenhuizen (DEN OEVER)
DNF – Bram Schermer (PURMEREND)
DNF – Mike Schoonderwoerd (HEERHUGOWAARD)
DNF – Yannick Smit (JULIANADORP)
DNF – Herman Steensma (OPENDE)
DNF – Martijn Veenhoven (OOSTZAAN)
DNF – John van de Water (JULIANADORP)
DNF – Tom Witte (OOSTEREND)